Klub Czytelnika wydawnictwa Mag – wstąp do klubu i korzystaj z rabatów!

 

Klub Czytelnika Wydawnictwa Mag to ekskluzywny wygląd karty Wydawnictwa Mag z funkcją cashback oraz aplikacja na smartfon i rozbudowany system zniżek na 25 lecie Wydawnictwa.

Wyjątkowy program stworzony z myślą o naszych wszystkich fanach. To nie tylko okazja do świętowania 25-lecia Wydawnictwa ale też okazja do oszczędzania i wygoda – po raz pierwszy możliwość wspierania Uczty Wyobraźni Artefaktów.

Jakie korzyści daje Klub Czytelnika wydawnictwa Mag?
Sercem programu są korzyści zakupowe w ponad 90 tysiącach partnerów handlowych z Polski i zagranicą w różnych branżach. Jako nasz Klubowicz otrzymujesz zwrot do 5% gotówki u wszystkich partnerów (cashback), bez znaczenia czy w formie tradycyjnej czy w sklepach online, na terenie Polski i w 47 krajach świata. A dodatkowo tzw. Shopping Points, które zamieniasz na dodatkowe rabaty, nawet do 50%. Za zakupy w sklepie internetowym www.mag-sklep.pl również dostajesz 2% wydanej kwoty netto (bez kosztów wysylki) włączając wszystkie promocje.

Jako nasz lojalny klubowicz nie korzystasz tylko Ty. Pamiętaj, że dodatkowo 0,5% z zakupów wspiera Ucztę Wyobraźni i Artefakty.

Szczegółowe informacje na temat KLUBU CZYTELNIKA ->

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ >>