Klub czytelnika

Co to jest Klub Czytelnika wydawnictwa Mag?

Klub Czytelnika Wydawnictwa Mag to ekskluzywny wygląd karty Wydawnictwa Mag z funkcją cashback oraz aplikacja na smartfon i rozbudowany system zniżek na 25 lecie Wydawnictwa.
Wyjątkowy program stworzony z myślą o naszych wszystkich fanach. To nie tylko okazja do świętowania 25-lecia Wydawnictwa ale też okazja do oszczędzania i wygoda – po raz pierwszy możliwość wspierania Uczty Wyobraźni i Artefaktów.

Jakie korzyści daje Klub Czytelnika wydawnictwa Mag?

Sercem programu są korzyści zakupowe w ponad 90 tysiącach partnerów handlowych z Polski i zagranicą w różnych branżach. Jako nasz Klubowicz otrzymujesz zwrot do 5% u wszystkich partnerów (cashback), bez znaczenia czy w formie tradycyjnej czy w sklepach online, na terenie Polski i w 47 krajach świata. A dodatkowo tzw. Shopping Points, które zamieniasz na dodatkowe rabaty, nawet do 50%
Jako nasz lojalny klubowicz nie korzystasz tylko Ty. Pamiętaj, że dodatkowo 0,5% z zakupów wspiera Ucztę Wyobraźni i Artefakty.

Jak przystąpić do Klubu Czytelnika Wydawnictwa Mag?

Aby przystąpić do Klubu Czytelnika MAG z programem cashback wystarczy bezpłatnie się zarejestrować klikając w obrazek naszej karty.

 

Potem wypełnij pola w formularzu oznaczone *

W polach na nr telefonu komórkowego, pierwsze zostawiasz niewypełnione – to miejsce na kod kraju, pojawia się automatycznie, w środkowym wpisujesz pierwsze 3 cyfry i w ostatnim kolejne. Zaznacz wszystkie 3 checkboxy z akceptacją w dolnej części formularza oraz zgodę na otrzymywanie newslettera Wydawnictwa Mag z kodami promocji i nowościach wydawniczych. W pierwszej kolejności dostaniesz powiadomienie o nowościach.
Potem klikasz na Zarejestruj się i otrzymujesz potwierdzenie

Zaloguj się na swoją pocztę email, otwór mail powitalny z zaproszeniem od Cashback World. W zależności od ustawień twojej poczty, mail może trafić do różnych podkatalogów, sprawdź je, sprawdź proszę spam lub wpisz w oknie wyszukiwarki maila: cashbackworld
Kliknij w otrzymany link aktywacyjny, zostaniesz przeniesiony na strone cashbackworld.com/pl i poproszony o utworzenie hasła. Twoim loginem jest podany przez ciebie adres email
Utwórz hasło i kliknij w zielony przycisk Zakończ rejestrację.
Pobierz bezpłatna aplikacje na smartfon Cashback App

 

 

 

i zaloguj się loginem i utworzonym wcześniej hasłem. Potrząśnij telefonem a pokaże się twoja cyfrowa karta. Karta wyświetla się tez po kliknięciu w różowy button z ludzikiem.

Od teraz możesz logować się na swoje konto cashback na stronie cashbackworld.com/pl

 

 

 

 

 

Czy korzystanie z programu cashback jest płatne?

Nie, wszystkie korzyści masz bezpłatnie i bez ograniczeń

Jak robić zakupy z cashback’iem?

Są miejsca, oznaczone ikonką karty i tam po zapłaceniu rachunku pokazujesz swoją kartę w aplikacji.

 

 

W dużych sieciach jak Biedronka, RTV AGD, Douglas itp. płacisz evoucherem z cashbackiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak prosto to działa: https://www.cashbackworld.com/pl/evoucher

Możesz też zamówić karty prezentowe z cashbackiem do Empiku/empik.com i Leroy Merlin

Do sklepów internetowych wchodzisz po zalogowaniu ze strony www.cashbackworld.com
Masz do dyspozycji sklep internetowy Wydawnictwa Mag i kilkaset różnych sklepów internetowych w Polsce i kilkanaście tysięcy zagranicą.

Pełna lista sklepów w Polsce i na świecie jest na stronie Cashback World.

Jak wspieram Wydawnictwo Mag?

Za każdym razem kiedy kupujesz u partnerów handlowych w programie np. Empik, Virtualo, Carrefour, Zalando, Allegro itp., Ty otrzymujesz zwrot do 5% kwoty na swoje konto bankowe, a partnerzy handlowi do 0,5% rachunku zasilają fundusz Uczty Wyobraźni.

Jak dostanę swoją cyfrową kartę cashback wydawnictwa Mag?

Swoją kartę masz w Cashback App. Swoją Cashback Card znajdziesz na stronie Cashback World lub w każdym czasie w Cashback App, po potrząśnięciu telefonem. Aplikację ściągasz z App Store lub Google Play .

Co mi daje Cashback App?

Ułatwienie w zakupach, wyszukiwanie partnerów handlowych i jeszcze więcej funkcji w obrazkowym przewodniku https://www.cashbackworld.com/pl/cashback-app

Zarejestrowałem się w programie. Jak mogę uzupełnić swoje dane, podać nr konta na które będę otrzymywał zgromadzony cashback?

Na głównej stronie cashbackworld.com/pl kliknij w prawym górnym rogu Zaloguj się.

– wprowadź swoje dane do logowania: adres email oraz utworzone hasło;

– w górnym lewym rogu kliknij na ikonkę obok swojego imienia i nazwiska aby przejść do menu;
– wybierz Moje ustawienia, żeby zmodyfikować swoje dane oraz wprowadzić nr konta bankowego, na które przelewany będzie cashback w każdy wtorek zawsze po uzbieraniu minimalnej kwoty 22,50.

W części Moje dane podstawowe widnieje twoje imię i nazwisko, telefon i mail, których nie możesz edytować. Możesz dodać swoje zdjęcie klikając w Wyślij obraz.

W części Moje adresy można edytować adres zameldowania i wprowadzić Adres do korespondencji.

Zawsze można dokonać zmiany nazwy użytkownika, hasła do logowania do cashbackworld.com/pl a także uzyskać kod PIN, którym potwierdza się wszystkie zmiany w powyższych ustawieniach

Zapisanie każdej zmiany możliwe jest po kliknięciu w prawym dolnym rogu w zielony przycisk Zapisz.

Po kliknięciu w Zapisz system poprosi cię o podanie kodu PIN. Jeśli kod nie został jeszcze wygenerowany w części Hasło i PIN można tego dokonać klikając na Wygeneruj kod PIN.

Otrzymasz go na podany przez siebie numer telefonu. Zapamiętaj kod PIN aby używać go przy zapisywaniu kolejnych zmian. Pamiętaj, że kod PIN można w każdej chwili wygenerować ponownie.